Zirve Rulo - Kalitede Zirvenin Adresi

Nasıl başladık?

ÖZEN KALIP 1980 yılında enjeksiyon kalıpları üretimi ile yaşamına başlamıştır. Her türlü metal ve plastik enjeksiyon kalıplarını uzman kadrosuyla tüketicinin hizmetine sunmuştur. Firmamız yaptığı işlerle ve politikasıyla kısa sürede sektörün beğenisini kazanmış ve emin adımlarla büyüme çabası içine girmiştir

1983 yılında firmamız bünyesine plastik enjeksiyon makinaları aldı plastik ekipmanlar üretimine başladı her zaman kendini yenileyen firmamız birikmiş tecrübesiyle bu sektöre en iyi şekilde hizmet verebilmek için en son teknolojiyi kullanarak daha hızlı ve kaliteli üretimler yapmaktadır. Çalıştığı firmalarla gerçekleştirdiği projelerle yetinmeyip teknik destek, bakım, onarım, iyileştirme ve eğitim konusunda da hizmet iletmektedir.

Geçmişimiz

 • ÖZEN KALIP 1980 yılında enjeksiyon kalıpları üretimi ile yaşamına başlamıştır.

  Her türlü metal ve plastik enjeksiyon kalıplarını uzman kadrosuyla tüketicinin hizmetine sunmuştur. Firmamız yaptığı işlerle ve politikasıyla kısa sürede sektörün beğenisini kazanmış ve emin adımlarla büyüme çabası içine girmiştir.
 • 1983 Yılında firmamız bünyesine plastik enjeksiyon makinaları aldı.

  Plastik ekipmanlar üretimine başladı her zaman kendini yenileyen firmamız birikmiş tecrübesiyle bu sektöre en iyi şekilde hizmet verebilmek için en son teknolojiyi kullanarak daha hızlı ve kaliteli üretimler yapmaktadır. Çalıştığı firmalarla gerçekleştirdiği projelerle yetinmeyip teknik destek, bakım, onarım, iyileştirme ve eğitim konusunda da hizmet iletmektedir.
 • 1990Yılında boya rulosunun plastik ekipmanları imalatına başladık.

  Yılında boya rulosunun plastik ekipmanları imalatına başlayan firmamız boya rulosu piyasasına firmalara özel ekip manlar ve yeniliklerle sektörde bir marka oldu. Ayrıca piyasada bir ilk olan tek parça eksiz rulo bobini geliştirerek kalite öncü olduğunu kanıtlamıştır.
 • 2005Yılında makina parkurunu yeniledik.

  1000 m2 lik yeni yerinde şirketleşerek iş hayatında büyük bir adım daha attı. Ülkemize iyi bir istihdam alanı kurmaya çalışan firmamız birikimlerini işine yatırmaktan bir an bile çekinmedi.
 • 2007Yılında tek parça eksiz boya rulosu kumaşı üretmeyi başardık.

  Tek parça eksiz boya rulosu kumaşı üretmeyi başaran şirketimiz ZİRVE RULO markasıyla yüksek kaliteli boya rulosu üretimine başlamıştır. Entegre bir tesis haline gelen şirketimiz boya aletleri, kalıp üretimi ve geliştirmelerine devam edecektir.
 • 2010Yılında 1500 m2lik yerimize taşındık.

  Yeni yerine taşınmış ve makine parkurunu genişleterek üretim kapasitesini artırdı
 • 2018Yılında çapraz örgü sistemine geçiş sağladık.

  Boya rulosu kumaşı örme makinalarında büyük bir revizeye gidilerek kendi bünyemizde arge çalışması yapılan çapraz örgü sistemine geçildi ve bu sistem rulo kalitesini Zirveye taşıdı, kalite dürüstlük ve istikrar ilkelerimizden vazgeçmeyerek yolumuzda ilerlemeye Devam edeceğiz..